Serwis sprzętu budowlanego

Jeżeli prowadzimy firmę, która zajmuje się usługami z zakresu budownictwa, jednym z naszych zadań jest zadbanie o bezpieczeństwo naszych pracowników. Jak wiemy specjalny ubiór i ochrona głowy to priorytety, jednak niesamowicie ważne jest również, aby maszyny na których pracują nasi pracownicy, były sprawne i miały ważne dokumenty. Idąc za koleją rzeczy, muszą być serwisowane. Dzięki temu nie będziemy musieli się martwić o bezpieczeństwo, ale również o problemy związane z brakiem podbitych dokumentów gwarancyjnych na przykład.

Niestety w Polsce, wielu pracodawców omija ten temat, ponieważ bardzo często sprzęt, który posiadają jest zbyt stary i zniszczony, aby można było go używać, więc nie dostanie żadnego zezwolenia na użytkowanie. Jest to niesamowicie duży problem w dzisiejszych czasach, kiedy mamy mnóstwo miejsc, w których możemy dokonać serwisu jak na przykład serwis Beretta Rotadril w którym możemy zresetować wiertnice glebowe tego producenta. Jednak przy sprzęcie starym, wydaje nam się, że już nic mu nie pomoże, to nieprawda, ponieważ serwisanci dokonają takich zmian, które pozwolą na jego eksploatację jeszcze przez wiele lat.

Pewnie brak tej wiedzy jest powodem, dla którego nie chcemy oddać sprzętu do serwisu, aby nie stwarzał zagrożenia naszym pracownikom. Również nielegalny sprzęt może być tego powodem. Jednak warto zapewnić, że dzięki serwisowi sprzęt otrzyma nowsze życie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wiercenia i roboty ziemne i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz